СПИСОК СТУДЕНТОВ

 

 

№ 11 группа

 

Специальность: 07161600 Механизация сельского хозяйства

Квалификация:  3W07161603 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства

 

  1. Абдрашева Асель Хайдарқызы
  2. Адамчук Андрей Александрович
  3. Алдияров Султанияр Нұрланұлы
  4. Губайдуллин Виталий Юрьевич
  5. Дауешев Дархан Самигуллаевич
  6. Елекешова Гүлжанар Байжанқызы
  7. Талапова Айжамал Акылбековна
  8. Еркін Бақытжан Еркінұлы
  9. Ерғалиев Еламан Мәлікұлы
  10. Жанузаков Таймас Жангельдіұлы
  11. Захаров Диас Серікқалиұлы
  12. Киреев Мержан Арманович
  13. Кульмашев Шайхат Юрьевич
  14. Қажмуханов Нұрхат Маратұлы
  15. Муканалиев Бауыржан Маратұлы
  16. Муханова Асима Айболатовна
  17. Сариев Дархан Саматович
  18. Тауасов Ерден Жасұланұлы
  19. Умиралиева Гүлсезім Зейноллақызы
  20. Утепқалиев Саид Дарханұлы
  21. Утинов Асылбек Мадихұлы
  22. Утинов Мирас Туремуратович
  23. Филипов Денис Анатольевич
  24. Шарипов Нуркен Қыдырашұлы
  25. Юриев Әмірхан Әлиұлы

 

№ 22 группа

Специальность: 10130300 Организация питания

Квалификация:   3W10130301 Кондитер- декоратор 3W10130302 Повар

 

  1. Асқар Руслан Серікұлы
  2. Алтынбаева Галия Дабысовна
  3. Алтынбаев Ислям Асқарұлы
  4. Байгутова Милана  Жұмағалиқызы
  5. Батырбек Азамат Қайырбекұлы
  6. Дуимбаева Енлик Баимбетовна
  7. Дробязко Валерия Дмитриевна
  8. Есқали Ілияс Есқалиұлы
  9. Избанов Диас Радикұлы
  10. Избанов Мирас Радикұлы
  11. Капсиков Абдурахман Сырымұлы
  12. Мертай Темирлан Серикович
  13. Сапарова Аяжан Булатқызы
  14. Столярова Диана Владимировна
  15. Тлеккабылова Жангүлім Естайқызы
  16. Улан Абылайхан Маратұлы
  17. Укасов Берикболсын Ербулатович
  18. Усенова Лунара Борисовна
  19. Утешкалиева Аида Шинбулатовна
  20. Хасанов Асылжан Кайржанұлы

 

№ 31 группа

Специальность: 07161600 Механизация сельского хозяйства

Квалификация:  3W07161603 Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства

 

  1. Бержанов Манас  Амангалиевич
  2. Жубанов Даниель  Асланович
  3. Камидуллин Қайнолла  Камидулаұлы
  4. Мақсотов Еркебұлан  Жанатұлы
  5. Намазов Манарбек  Меңдіғалиұлы
  6. Серікқалиев Бекзат  Серікқалиұлы
  7. Реймбаева Жайна Тлегенқызы
  8. Смагулов Кенжебек  Карасаевич
  9. Уразалиева Жасмин  Қайсарқызы
  10. Утепов Даурен  Орынгалиевич
  11. Ізбасар Дулат  Махметұлы

 

№ 32 группа

Специальность: 07150500 Сварочное дело

(по видам)

 Квалификация:   3W07150501 Электрогазосварщик

 

  1. Аллабергенов Асхат  Базарғалиұлы
  2. Бигазиев Алихан Сагидуллаевич
  3. Избасаров Санат  Махметович
  4. Искалиев Бауыржан  Еркінұлы
  5. Кадыров Багдат  Муратович
  6. Рамазанов Әскербек  Алтынбекұлы
  7. Самойлов Константин  Павлович
  8. Сериккалиев Исатай  Амантайұлы
  9. Фазыл Ерлан  Нұрланұлы
  10. Хожин Нұрсұлтан Тұрарбекұлы
  11. Ізімов Айдын  Тарихұлы
  12. Шапиков Эрнат  Булатбекович

 

№ 1 группа

Специальность: 07320100 Строительство

и эксплуатация зданий и сооружений

Квалификация:   3W07320104 Мастер строитель широкогопрофиля

  1. Абдрахманова Ақманар Алиқызы
  2. Абдрахманов Мирас Асылбекович
  3. Айболатова Альбина Нұрланқызы
  4. Айткалиев Мейримжан Саматович
  5. Бигазиева Умит Ерболатовна
  6. Губашева Лаззат Изтолеуовна
  7. Зулкашев Бейбут Бауржанович
  8. Иванов Евгений Сергеевич
  9. Канат Гаухар Айдынғалиқызы
  10. Кондудаев Талгат Галимович
  11. Мастеков Али Юрьевич
  12. Краснова Надежда Александровна
  13. Мурадова Гульнара Руфулловна
  14. Мусагалиев Дархан Мендыханұлы
  15. Наурзалиев Женис Бегалиевич
  16. Сердалиева Жанаргуль Казиулловна
  17. Серікқалиева Ләззат Серікқалиқызы
  18. Татмакова Айнура Максутовна
  19. Төлегенова Ақерке Бердібекқызы
  20. Тюлешев Бауржан Тулегенович
  21. Умбеткалиева Салтанат Рахимовна
  22. Харченко Марина Петровна
  23. Харахорин Николай Владимирович
  24. Шахметова Бөбек Елжасқызы
  25. Шевченко Елизавета Анатольевна

 

 

№ 2 группа

Специальность: 07150500 Сварочное дело

(по видам)

 Квалификация:   3W07150501 Электрогазосварщик

 

  1. Айболатов Нурлан Бекболатович
  2. Айтжанов Алтынбек Жанибекович
  3. Атауов Бакытжан Утемисович
  4. Бакитов Замир Танатарович
  5. Балыкова Гульмира Сапарбековна
  6. Дощанов Еркин Женисович
  7. Иргалиев Руслан Сапаргалиевич
  8. Искалиев Габиден Мажитович
  9. Искалиев Кинатула Набиулович
  10. Ишангалиев Серик Жуматович
  11. Камешова Гульнар Балтабаевна
  12. Мукашев Бекайдар Муратович
  13. Муратов Ернұр Қобландыұлы
  14. Муратов Сағынкерей Русланұлы
  15. Мухамбеталиев Аскар Арыстанович
  16. Муханбеткалиев Бауыржан Сагингереевич
  17. Нигметов Жанбулат Бисешович
  18. Садыков Наурызбек Болатбекұлы
  19. Теміржанов Асылхан Лайықұлы
  20. Утемисов Бекжан Бакытжанович
  21. Утешкалиев Норболат Шинболатович
  22. Федотчев Владимир Сергеевич
  23. Шахметов Жусупкали Изтолеуович
  24. Шевченко Вячеслав Александрович

 


Мамандығы: 1401000 «Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану»

Біліктілігі: 140101 2 «Тас қалаушы»

Нормативтік оқу мерзімі: 10 ай

3 - топ

 

  1. Айсина Айгерим Сериккалиевна
  2. Бекжанов Марат Сагидуллович
  3. Бермуханова Асиля Жумабаевна
  4. Бисалиев Ибрагим Дуйсенгалиевич
  5. Бисалиева Жанзиля Кумаровна
  6. Елеуова Дана Сатиевна
  7. Жақсығұлов Беркін Мұратұлы
  8. Желаева Людмила Александровна
  9. Каримова Надежда александровна
  10. Коныров Наурызбай Бакытжанович
  11.  Кумашева Зауре Шайхислямовна
  12. Мажгенов Нуржан Нурланович
  13. Нигметова Дина Сагиндиковна
  14. Сисенгалиева Айбахыт Бимырзиевна
  15. Туменов Ержан Гилимович

 

Мамандығы: 1504000 «Фермер шаруашылығы (бейіні бойынша)»

Біліктілігі: 150409 2 «Электр жабдықтарына қызмет көрсету электр монтері»

Нормативтік оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай

11 – топ

 

  1. Абуов Бекзат Бауыржанұлы
  2. Бекнұров Рахман Анарбекұлы
  3. Дускалиев Аслан Анарбекұлы
  4. Ерболатов Еркебулан Ауезханұлы
  5. Жаксыгулов Руслан Талапович
  6. Жанекенов Берик Саконович
  7. Кидрашев Нұрбек Нуркенович
  8. Круглов Альберт Викторович
  9. Құдайберген Әлібек Талғатұлы
  10. Мақсотов Еркебұлан Жанатұлы
  11. Мизамғалиев Әділжан Бауыржанұлы
  12. Мусралиев Даулет Булатович
  13. Насиев Нұрдаулет Жасұланұлы
  14. Насыров Рамил Орынбайұлы
  15. Негметоллин Нұрлыбек Данияр
  16. Нурашев Ардак Турдикиличевич
  17. Нургалиев Тулеген Базарович
  18. Нығметов Әділжан Амантайұлы
  19. Сағынгереев Елдар Бауржанұлы
  20. Сағынгереев Ернар Бауржанұлы

 

Мамандығы: 1504000 «Фермер шаруашылығы (бейіні бойынша)»

Біліктілігі: 150404 2 «Аспазшы»

Нормативтік оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай

12- топ

 

  1. Ажгалиев Талғат Медетович
  2. Ауанов Аслан Нұрланұлы
  3. Бекбулатова Алтынай Жексеновна
  4. Давлетова Галинур Каримовна
  5. Дускалиева Гулбаршин Гарифуллаевна
  6. Ербулатова Наталья Александровна
  7. Жакупов Руслан Тимурович
  8. Жасыбаева Әсем Асылбекқызы
  9. Жумагазиева Асемгул Ермеккалиевна
  10. Ишкатов Арман Арманұлы
  11. Кенжегалиев Серик Кенжегалиевич
  12. Кондудаев Талғат Галимович
  13. Қайқыбасова Тансұлу Мұхамбетқызы
  14. Мендығали Жанаргүл Салаватқызы
  15. Муханова Асима Айболатовна
  16. Ниталиева Жанаргул Амантаевна
  17. Нуртазина Асия Тюлегеновна
  18. Орынбасарова Мейрамгуль Сатыбалдиевна
  19. Шушуйкина Залиха Батыргалиевна
  20. Щука Анастасия Васильевна

 

Мамандығы: 1114000 «Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)»

Біліктілігі: 111404 2 «Электр газымен дәнекерлеуші»

Нормативтік оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай

21 - топ

 

  1. Ауанов Нұрқат Өмірбекұлы
  2. Бабатаев Бекзат Ахметқалиұлы
  3. Бакишев Амиржан Ертлеуович
  4. Бигазиев Алихан Сагидуллаевич
  5. Бондарев Денис Андреевич
  6. Дәулетқалиев Аманбек Айбекұлы
  7. Ергалиев Рустам Уразгалиевич
  8. Ибатов Диас Асхатұлы
  9. Кукашев Әділет Сырымбетұлы
  10. Қуан Емқанат Нұрланұлы
  11. Мансараев Дәулет Серікбайұлы
  12. Мендешев Бауыржан Жасланович
  13. Сатым Арнұр Ерғалиұлы
  14. Серғали Ғани Сырымбетұлы
  15. Степаненко Дмитрий Николаевич

 

Мамандығы: 1504000 «Фермер шаруашылығы (бейіні бойынша)»

Біліктілігі: 150404 2 «Аспазшы»

Нормативтік оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай

22 - топ

 

  1. Аухатқызы Гүлбаушан
  2. Давлеткалиева Жанар Айбековна
  3. Ерекешова Дана Тлековна
  4. Каримова Айгерим Аликовна
  5. Кузбакова Жанель Сатыбалдықызы
  6. Насиев Нұрсерік Жасұланұлы
  7. Пипко Анастасия Владимировна
  8. Сабирова Айгерим Мурзагалиевна
  9. Сундетова Шолпан Батыргалиевна
  10. Талапова Айжамал Ақылбекқызы
  11. Уразгалиев Рустам Сырымович
  12. Уразгалиев Рустем Сырымович

 

Мамандығы: 1504000 «Фермер шаруашылығы (бейіні бойынша)»

Біліктілігі: 150406 2 «Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы - машинист

Нормативтік оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай

31 - топ

 

  1. Буракова Юлия Владимировна
  2. Буранбаев Дамир
  3. Ермек Алишер Есенжанұлы
  4. Жанабаева Айдана Тарихқызы
  5. Иванов Евгений Сергеевич
  6. Синельников алексей Сергеевич
  7. Столярова Диана Владимировна
  8. Султангереев Рауан Хайретдинович
  9. Тасқалиев Даулет Идиятович
  10. Таскалиев Руслан Асхатович
  11. Харахорин Николай Владимирович
  12. Юмашев Юрий Николаевич

 

Мамандығы: 1201000 «Автомобиль көлігіне те»

Біліктілігі: 111404 2 «Электр газымен дәнекерлеуші»

Нормативтік оқу мерзімі: 2 жыл 10 ай

32 - топ

 

  1. Ахмет Аманбек Закарияұлы
  2. Жумагалиев Данияр Дидарович
  3. Захаров Алмаз Серікқалиұлы
  4. Малащенко Марина Валериевна
  5. Мурсенов Жомарт Жанатович
  6. Муханов Абылай Айболатович
  7. Орахов Дастан Темірбекұлы
  8. Орынгалиев Манарбек Маликович
  9. Өмірәли Нұрбек Зейноллаұлы
  10. Рақымжанов Арманбек Алтынбекұлы
  11. Талапов Муратқали Акылбекович
  12. Төлеген Айдын Бердібекұлы
  13. Шахметов Дархан Елжасұлы
  14. Шынтасов Медет Қадырұлы

 

 

Мамандығы: 1201000 «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»

Біліктілігі: 120107 2 «Автокөлікті жөндеу слесарі»

Нормативтік оқу мерзімі: 10 ай

101 - топ

  1. Аширов Руслан Николаевич
  2. Байкузин Асан Халильевич
  3. Байкузин ринат Халильевич
  4. Баймагамбетов Мерлан Мусаевич
  5. Бактыгереев Бейбит Булекбаевич
  6. Балмагамбетов Еркебулан Еркинович
  7. Гилимов Райымбек Толегенович
  8. Елтай Аман Елтайұлы
  9. Кенжеғалиев Мақсот Жанболатұлы
  10. Кушанов Ерлан Зинуллинович
  11. Кушкалиев Шынгыс Марксович
  12. Миняжев Асхат Бакиткалиевич
  13. Миронов Дмитрий Валерьевич
  14. Нагимов Манас Мухамбеткалиевич
  15. Орынбасаров Радмир Таймасович
  16. Орынғалиев Мейрамбек Русланұлы
  17. Подолинский Валерий Александрович
  18. Семгали Арслан Сергейұлы
  19. Сержанов Альбек Мамаевич
  20. Юриева Ақманар Алиқызы