№ 11 топ

Мамандығы: 07161600 Ауыл шаруашылығын механикаландыру

Біліктілігі:  3W07161603 Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист-машинисі

  1. Абдрашева Асель Хайдарқызы
  2. Адамчук Андрей Александрович
  3. Алдияров Султанияр Нұрланұлы
  4. Губайдуллин Виталий Юрьевич
  5. Дауешев Дархан Самигуллаевич
  6. Елекешова Гүлжанар Байжанқызы
  7. Талапова Айжамал Акылбековна
  8. Еркін Бақытжан Еркінұлы
  9. Ерғалиев Еламан Мәлікұлы
  10. Жанузаков Таймас Жангельдіұлы
  11. Захаров Диас Серікқалиұлы
  12. Киреев Мержан Арманович
  13. Кульмашев Шайхат Юрьевич
  14. Қажмуханов Нұрхат Маратұлы
  15. Муканалиев Бауыржан Маратұлы
  16. Муханова Асима Айболатовна
  17. Сариев Дархан Саматович
  18. Тауасов Ерден Жасұланұлы
  19. Умиралиева Гүлсезім Зейноллақызы
  20. Утепқалиев Саид Дарханұлы
  21. Утинов Асылбек Мадихұлы
  22. Утинов Мирас Туремуратович
  23. Филипов Денис Анатольевич
  24. Шарипов Нуркен Қыдырашұлы
  25. Юриев Әмірхан Әлиұлы

 

№ 22 топ

Мамандығы: 10130300 Тамақтандыруды ұйымдастыру

Біліктілігі:   3W10130301 Кондитер-безендіруші 3W10130302 Аспазшы

  1. Асқар Руслан Серікұлы
  2. Алтынбаева Галия Дабысовна
  3. Алтынбаев Ислям Асқарұлы
  4. Байгутова Милана  Жұмағалиқызы
  5. Батырбек Азамат Қайырбекұлы
  6. Дуимбаева Енлик Баимбетовна
  7. Дробязко Валерия Дмитриевна
  8. Есқали Ілияс Есқалиұлы
  9. Избанов Диас Радикұлы
  10. Избанов Мирас Радикұлы
  11. Капсиков Абдурахман Сырымұлы
  12. Мертай Темирлан Серикович
  13. Сапарова Аяжан Булатқызы
  14. Столярова Диана Владимировна
  15. Тлеккабылова Жангүлім Естайқызы
  16. Улан Абылайхан Маратұлы
  17. Укасов Берикболсын Ербулатович
  18. Усенова Лунара Борисовна
  19. Утешкалиева Аида Шинбулатовна
  20. Хасанов Асылжан Кайржанұлы

 

№ 31 топ

Мамандығы: 07161600 Ауыл шаруашылығын механикаландыру

Біліктілігі:  3W07161603 Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист-машинисі

  1. Бержанов Манас  Амангалиевич
  2. Жубанов Даниель  Асланович
  3. Камидуллин Қайнолла  Камидулаұлы
  4. Мақсотов Еркебұлан  Жанатұлы
  5. Намазов Манарбек  Меңдіғалиұлы
  6. Серікқалиев Бекзат  Серікқалиұлы
  7. Реймбаева Жайна Тлегенқызы
  8. Смагулов Кенжебек  Карасаевич
  9. Уразалиева Жасмин  Қайсарқызы
  10. Утепов Даурен  Орынгалиевич
  11. Ізбасар Дулат  Махметұлы

 

№ 32 топ

Мамандығы: 07150500 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)

 Біліктілігі:   3W07150501 Электргазымен дәнекерлеуші

  1. Аллабергенов Асхат  Базарғалиұлы
  2. Бигазиев Алихан Сагидуллаевич
  3. Избасаров Санат  Махметович
  4. Искалиев Бауыржан  Еркінұлы
  5. Кадыров Багдат  Муратович
  6. Рамазанов Әскербек  Алтынбекұлы
  7. Самойлов Константин  Павлович
  8. Сериккалиев Исатай  Амантайұлы
  9. Фазыл Ерлан  Нұрланұлы
  10. Хожин Нұрсұлтан Тұрарбекұлы
  11. Ізімов Айдын  Тарихұлы
  12. Шапиков Эрнат  Булатбекович

 

№ 1 топ

Мамандығы: 07320100 Ғимараттар мен құрылыстарды салу және пайдалану

Біліктілігі:   3W07320104 Кең бейінді құрылыс жұмыстарының шебері

  1. Абдрахманова Ақманар Алиқызы
  2. Абдрахманов Мирас Асылбекович
  3. Айболатова Альбина Нұрланқызы
  4. Айткалиев Мейримжан Саматович
  5. Бигазиева Умит Ерболатовна
  6. Губашева Лаззат Изтолеуовна
  7. Зулкашев Бейбут Бауржанович
  8. Иванов Евгений Сергеевич
  9. Канат Гаухар Айдынғалиқызы
  10. Кондудаев Талгат Галимович
  11. Мастеков Али Юрьевич
  12. Краснова Надежда Александровна
  13. Мурадова Гульнара Руфулловна
  14. Мусагалиев Дархан Мендыханұлы
  15. Наурзалиев Женис Бегалиевич
  16. Сердалиева Жанаргуль Казиулловна
  17. Серікқалиева Ләззат Серікқалиқызы
  18. Татмакова Айнура Максутовна
  19. Төлегенова Ақерке Бердібекқызы
  20. Тюлешев Бауржан Тулегенович
  21. Умбеткалиева Салтанат Рахимовна
  22. Харченко Марина Петровна
  23. Харахорин Николай Владимирович
  24. Шахметова Бөбек Елжасқызы
  25. Шевченко Елизавета Анатольевна

 

№ 2 топ

Мамандығы: 07150500 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)

Біліктілігі:   3W07150501 Электргазымен дәнекерлеуші

  1. Айболатов Нурлан Бекболатович
  2. Айтжанов Алтынбек Жанибекович
  3. Атауов Бакытжан Утемисович
  4. Бакитов Замир Танатарович
  5. Балыкова Гульмира Сапарбековна
  6. Дощанов Еркин Женисович
  7. Иргалиев Руслан Сапаргалиевич
  8. Искалиев Габиден Мажитович
  9. Искалиев Кинатула Набиулович
  10. Ишангалиев Серик Жуматович
  11. Камешова Гульнар Балтабаевна
  12. Мукашев Бекайдар Муратович
  13. Муратов Ернұр Қобландыұлы
  14. Муратов Сағынкерей Русланұлы
  15. Мухамбеталиев Аскар Арыстанович
  16. Муханбеткалиев Бауыржан Сагингереевич
  17. Нигметов Жанбулат Бисешович
  18. Садыков Наурызбек Болатбекұлы
  19. Теміржанов Асылхан Лайықұлы
  20. Утемисов Бекжан Бакытжанович
  21. Утешкалиев Норболат Шинболатович
  22. Федотчев Владимир Сергеевич
  23. Шахметов Жусупкали Изтолеуович
  24. Шевченко Вячеслав Александрович