№ 11 топ

Мамандығы: 07161600 Ауыл шаруашылығын механикаландыру

Біліктілігі:  3W07161603 Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист-машинисі

                       

  1. Абдрашева Асель Хайдарқызы
  2. Адамчук Андрей Александрович
  3. Алдияров Султанияр Нұрланұлы
  4. Губайдуллин Виталий Юрьевич
  5. Дауешев Дархан Самигуллаевич
  6. Елекешова Гүлжанар Байжанқызы
  7. Талапова Айжамал Акылбековна
  8. Еркін Бақытжан Еркінұлы
  9. Ерғалиев Еламан Мәлікұлы
  10. Жанузаков Таймас Жангельдіұлы
  11. Захаров Диас Серікқалиұлы
  12. Киреев Мержан Арманович
  13. Кульмашев Шайхат Юрьевич
  14. Қажмуханов Нұрхат Маратұлы
  15. Муканалиев Бауыржан Маратұлы
  16. Муханова Асима Айболатовна
  17. Сариев Дархан Саматович
  18. Тауасов Ерден Жасұланұлы
  19. Умиралиева Гүлсезім Зейноллақызы
  20. Утепқалиев Саид Дарханұлы
  21. Утинов Асылбек Мадихұлы
  22. Утинов Мирас Туремуратович
  23. Филипов Денис Анатольевич
  24. Шарипов Нуркен Қыдырашұлы
  25. Юриев Әмірхан Әлиұлы

 

№ 22 топ

Мамандығы: 10130300 Тамақтандыруды ұйымдастыру

Біліктілігі:   3W10130301 Кондитер-безендіруші 3W10130302 Аспазшы

 

  1. Асқар Руслан Серікұлы
  2. Алтынбаева Галия Дабысовна
  3. Алтынбаев Ислям Асқарұлы
  4. Байгутова Милана  Жұмағалиқызы
  5. Батырбек Азамат Қайырбекұлы
  6. Дуимбаева Енлик Баимбетовна
  7. Дробязко Валерия Дмитриевна
  8. Есқали Ілияс Есқалиұлы
  9. Избанов Диас Радикұлы
  10. Избанов Мирас Радикұлы
  11. Капсиков Абдурахман Сырымұлы
  12. Мертай Темирлан Серикович
  13. Сапарова Аяжан Булатқызы
  14. Столярова Диана Владимировна
  15. Тлеккабылова Жангүлім Естайқызы
  16. Улан Абылайхан Маратұлы
  17. Укасов Берикболсын Ербулатович
  18. Усенова Лунара Борисовна
  19. Утешкалиева Аида Шинбулатовна
  20. Хасанов Асылжан Кайржанұлы

 

№ 31 топ

Мамандығы: 07161600 Ауыл шаруашылығын механикаландыру

Біліктілігі:  3W07161603 Ауыл шаруашылығы өндірісінің тракторист-машинисі

  1. Бержанов Манас  Амангалиевич
  2. Жубанов Даниель  Асланович
  3. Камидуллин Қайнолла  Камидулаұлы
  4. Мақсотов Еркебұлан  Жанатұлы
  5. Намазов Манарбек  Меңдіғалиұлы
  6. Серікқалиев Бекзат  Серікқалиұлы
  7. Реймбаева Жайна Тлегенқызы
  8. Смагулов Кенжебек  Карасаевич
  9. Уразалиева Жасмин  Қайсарқызы
  10. Утепов Даурен  Орынгалиевич
  11. Ізбасар Дулат  Махметұлы

 

№ 32 топ

Мамандығы: 07150500 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)

 Біліктілігі:   3W07150501 Электргазымен дәнекерлеуші

 

  1. Аллабергенов Асхат  Базарғалиұлы
  2. Бигазиев Алихан Сагидуллаевич
  3. Избасаров Санат  Махметович
  4. Искалиев Бауыржан  Еркінұлы
  5. Кадыров Багдат  Муратович
  6. Рамазанов Әскербек  Алтынбекұлы
  7. Самойлов Константин  Павлович
  8. Сериккалиев Исатай  Амантайұлы
  9. Фазыл Ерлан  Нұрланұлы
  10. Хожин Нұрсұлтан Тұрарбекұлы
  11. Ізімов Айдын  Тарихұлы
  12. Шапиков Эрнат  Булатбекович

 

№ 1 топ

Мамандығы: 07320100 Ғимараттар мен құрылыстарды салу және пайдалану

Біліктілігі:   3W07320104 Кең бейінді құрылыс жұмыстарының шебері

  1. Абдрахманова Ақманар Алиқызы
  2. Абдрахманов Мирас Асылбекович
  3. Айболатова Альбина Нұрланқызы
  4. Айткалиев Мейримжан Саматович
  5. Бигазиева Умит Ерболатовна
  6. Губашева Лаззат Изтолеуовна
  7. Зулкашев Бейбут Бауржанович
  8. Иванов Евгений Сергеевич
  9. Канат Гаухар Айдынғалиқызы
  10. Кондудаев Талгат Галимович
  11. Мастеков Али Юрьевич
  12. Краснова Надежда Александровна
  13. Мурадова Гульнара Руфулловна
  14. Мусагалиев Дархан Мендыханұлы
  15. Наурзалиев Женис Бегалиевич
  16. Сердалиева Жанаргуль Казиулловна
  17. Серікқалиева Ләззат Серікқалиқызы
  18. Татмакова Айнура Максутовна
  19. Төлегенова Ақерке Бердібекқызы
  20. Тюлешев Бауржан Тулегенович
  21. Умбеткалиева Салтанат Рахимовна
  22. Харченко Марина Петровна
  23. Харахорин Николай Владимирович
  24. Шахметова Бөбек Елжасқызы
  25. Шевченко Елизавета Анатольевна

 

 

№ 2 топ

Мамандығы: 07150500 Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)

Біліктілігі:   3W07150501 Электргазымен дәнекерлеуші

 

  1. Айболатов Нурлан Бекболатович
  2. Айтжанов Алтынбек Жанибекович
  3. Атауов Бакытжан Утемисович
  4. Бакитов Замир Танатарович
  5. Балыкова Гульмира Сапарбековна
  6. Дощанов Еркин Женисович
  7. Иргалиев Руслан Сапаргалиевич
  8. Искалиев Габиден Мажитович
  9. Искалиев Кинатула Набиулович
  10. Ишангалиев Серик Жуматович
  11. Камешова Гульнар Балтабаевна
  12. Мукашев Бекайдар Муратович
  13. Муратов Ернұр Қобландыұлы
  14. Муратов Сағынкерей Русланұлы
  15. Мухамбеталиев Аскар Арыстанович
  16. Муханбеткалиев Бауыржан Сагингереевич
  17. Нигметов Жанбулат Бисешович
  18. Садыков Наурызбек Болатбекұлы
  19. Теміржанов Асылхан Лайықұлы
  20. Утемисов Бекжан Бакытжанович
  21. Утешкалиев Норболат Шинболатович
  22. Федотчев Владимир Сергеевич
  23. Шахметов Жусупкали Изтолеуович
  24. Шевченко Вячеслав Александрович

 


  • Білім коды және бейіні:                1500000  «Ауыл шаруашылығы, ветеринария және экология»      
  • Мамандығы:                                   1504000  «Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)»
  • Біліктілігі:                                       150406 2 «Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист»
  •                                                            150408 2 «Автомобиль  жүргізуші»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             2 жыл 10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Негізгі білім
  • Топ нөмірі:                                      11
  • Курс:                                                 I
  • Топ  жетекшісі:                               Н.Н. Джубандыков
  • Өндірістік оқыту шебері:             К.Б. Мухамбетжанов

 

Алдияров  Сұлтанияр  Нұрланұлы

Байгутова  Мадина  Кубайдуллаевна

Бержанов  Манас  Амангалиевич

Доскалиева  Жанар  Аманжоловна

Жубанов  Даниель  Асланович

Зайтов  Бағдат  Алтайұлы

Закишев  Айболат  Макашевич

Исагалиев  Мерлан  Ажимович

Калиев  Еркебулан  Беккабылович

Камидуллин  Қайнолла  Камидулаұлы

Құмаров  Асыланбек  Асылбекұлы

Мақсотов  Еркебұлан  Жанатұлы

Намазов  Манарбек  Меңдіғалиұлы

Реймбаева  Жайна  Тлегенқызы

Серікқалиев  Бекзат  Серікқалиұлы

Смагулов  Кенжебек  Карасаевич

Уразалиева  Жасмин  Қайсарқызы

Утепов  Дархан  Орынгалиевич

Утепов  Даурен  Орынгалиевич

Ізбасар  Дулат  Махметұлы

 

 

  • Білім коды және бейіні:                1100000   «Көлік (салалар бойынша)»      
  • Мамандығы:                                   1114000  «Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)»
  • Біліктілігі:                                       111404 2 «Электр газымен дәнекерлеуші»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             2 жыл 10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Негізгі білім
  • Топ нөмірі:                                      12
  • Курс:                                                 I
  • Топ  жетекшісі:                               М.М. Мусин
  • Өндірістік оқыту шебері:             М.Б. Сагидуллин            

 

Аллабергенов  Асхат  Базарғалиұлы

Апашев  Айбар  Даулетұлы

Байгутова  Милана  Жұмағалиқызы

Дускалиев  Руслан  Марсұлы

Избасаров  Санат  Махметович

Искалиев  Бауыржан  Еркінұлы

Кадыров  Багдат  Муратович

Рамазанов  Әскербек  Алтынбекұлы

Самойлов  Константин  Павлович

Сериккалиев  Исатай  Амантайұлы

Такебаев  Мерхат  Жаскайратович

Фазыл  Ерлан  Нұрланұлы

Шапиков  Эрнат  Булатбекович

Ізімов  Айдын  Тарихұлы

 

 

  • Білім коды және бейіні:                1500000  «Ауыл шаруашылығы, ветеринария және экология»      
  • Мамандығы:                                   1504000  «Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)»
  • Біліктілігі:                                       150409 2 «Электр жабдықтарына қызмет көрсету электр монтері»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             2 жыл 10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Негізгі білім
  • Топ нөмірі:                                      21
  • Курс:                                                 II
  • Топ  жетекшісі:                               Ж.А. Медетова
  • Өндірістік оқыту шебері:             А.А. Қанат

 

Абуов  Бекзат  Бауржанұлы

Бекнұров  Рахман  Бекнұрұлы

Дускалиев  Аслан  Анарбекұлы

Ерболатов  Еркебұлан  Ауезханұлы

Жаксыгулов  Руслан  Талапович

Кидрашев  Нурбек  Нуркенович

Круглов  Альберт  Викторович

Құдайберген  Әлібек  Талғатұлы

Мизамғалиев  Әділжан  Бауыржанұлы

Мусралиев  Даулет  Булатович

Насиев  Нұрдәулет  Жасұланұлы

Насыров  Рамил  Орынбай улы

Негметоллин  Нурлыбек  Даниярұлы

Нығметов  Әділжан  Амантайұлы

Сағынгереев  Елдар  Бауржанұлы

Сағынгереев  Ернар  Бауржанұлы

 

 

  • Білім коды және бейіні:                1500000  «Ауыл шаруашылығы, ветеринария және экология»      
  • Мамандығы:                                   1504000  «Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)»
  • Біліктілігі:                                       150404 2 «Аспазшы»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             2 жыл 10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Негізгі білім
  • Топ нөмірі:                                      22
  • Курс:                                                 II
  • Топ  жетекшісі:                               Ж.У. Купболсынова
  • Өндірістік оқыту шебері:             А.С. Рахимова

 

Ажгалиев  Талгат  Медетович

Ауанов  Аслан  Нұрланұлы

Бекбулатова  Алтынай  Жексеновна

Ербулатова  Наталья  Александровна

Жакупов  Руслан  Тимурович

Жанабаев  Әділет  Тарихұлы

Жасыбаева  Әсем  Асылбекқызы

Закишева  Диана  Талғатқызы

Ишкатов  Арман  Арманұлы

Кенжегалиев  Серик  Кенжегалиевич

Кондудаев  Талгат  Галимович

Қайқыбасова  Тансұлу  Мұхамбетқызы

Мендығали  Жанаргүл  Салаватқызы

Ниталиева  Жанагул   Амантаевна

Нуртазина  Асия  Тюлегеновна

Орынбасарова  Мейрамгуль  Сатыбалдиевна

 

 

  • Білім коды және бейіні:                1100000   «Көлік (салалар бойынша)»      
  • Мамандығы:                                   1114000  «Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)»
  • Біліктілігі:                                       111404 2 «Электр газымен дәнекерлеуші»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             2 жыл 10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Негізгі білім
  • Топ нөмірі:                                      31
  • Курс:                                                 III
  • Топ  жетекшісі:                               М.Г. Шайхиев
  • Өндірістік оқыту шебері:             Б.Н. Габдуллин            

 

Ауанов  Нұрқат  Өмірбекұлы

Бабатаев  Бекзат  Ахметқалиұлы

Бакишев  Амиржан  Ертлеуович

Бигазиев  Алихан  Сагидуллаевич

Бондарев  Денис  Андреевич

Дәулетқалиев  Аманбек  Айбекұлы

Ергалиев  Рустам  Уразгалиевич

Жалмурзин  Нурлан  Муратович

Ибатов  Диас  Асхатұлы

Кукашев  Әділет  Сырымбетұлы

Қуан  Емқанат  Нұрланұлы

Мансараев  Дәулет  Серікбайұлы

Мендешев  Бауыржан  Жасланович

Сатым  Арнұр  Ерғалиұлы

Серғали  Ғани  Сырымбетұлы

Степаненко  Дмитрий  Николаевич


 

 

  • Білім коды және бейіні:                1500000  «Ауыл шаруашылығы, ветеринария және экология»      
  • Мамандығы:                                   1504000  «Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)»
  • Біліктілігі:                                       150404 2 «Аспазшы»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             2 жыл 10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Негізгі білім
  • Топ нөмірі:                                      32
  • Курс:                                                 III
  • Топ  жетекшісі:                               Р.Б. Хайруллина
  • Өндірістік оқыту шебері:             Б.Т. Латиева

 

Аухатқызы  Гүлбаушан

Давлеткалиева  Жанар  Айбековна

Доскалиева  Гульдана  Аманжоловна

Каримова  Айгерим  Аликовна

Кузбакова  Жанель  Сатыбалдықызы

Муканалиева  Румия  Сериковна

Насиев  Нұрсерік  Жасұланұлы

Пипко  Анастасия  Владимировна

Сабирова  Айгерим  Мурзагалиевна

Сундетова  Шолпан  Батыргалиевна

Талапова  Айжамал  Ақылбекқызы

Уразгалиев  Рустам  Сырымович

Уразгалиев  Рустем  Сырымович


 

 

  • Білім коды және бейіні:                1500000  «Ауыл шаруашылығы, ветеринария және экология»      
  • Мамандығы:                                   1504000  «Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)»
  • Біліктілігі:                                       150404 2 «Аспазшы»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Жалпы білім
  • Топ нөмірі:                                      1
  • Курс:                                                 I
  • Өндірістік оқыту шебері:             М.Н. Емелина

 

Адиетова  Жулдуз  Орнгалиевна

Аюпова  Лунара  Елемесовна

Губашева  Лаззат  Изтолеуовна

Джазбаева  Камила  Амангельдиевна

Жасенова  Куралай  Сапаргалиевна

Жуминова  Динара  Сабиргалиевна

Искалиева  Сауле  Ербулатовна

Камашева  Оксана  Арсеновна

Канаева  Гулсим  Яроллиновна

Карагойшина  Алмагул  Наримановна

Кондудаева  Ляйла  Залумхановна

Пучкова  Валентина  Владимировна

Рамазанова  Зульфия  Елеубаевна

Сахипова  Гулмира  Талаповна

Умбеткалиева  Салтанат  Рахимовна

 

 

  • Білім коды және бейіні:                1400000  «Құрылыс және коммуналдық шаруашылық»      
  • Мамандығы:                                   1401000  «Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану»
  • Біліктілігі:                                       140101 2 «Тас қалаушы»
  • Нормативтік оқу мерзімі:             10 ай
  • Оқыту нысаны:                             Күндізгі
  • Базасында:                                      Жалпы білім
  • Топ нөмірі:                                      2
  • Курс:                                                 I
  • Өндірістік оқыту шебері:             К.М. Хайруллин

 

Абуова  Асель  Батырбековна

Айдарбеков  Сұлтанбек  Қуанышұлы

Ербулатова  Бибинур  Бауржановна

Закишев  Әлтияр  Талғатұлы

Исмагулов  Данияр  Утыфкалиевич

Исмагулова  Лидия  Николаевна 

Исмагулова  Надежда  Николаевна 

Кадыров  Малик  Муратович

Кенжебаев  Нурлан  Токсанбаевич

Кужаков  Темиржан  Талгатович

Теміржанов  Асылхан  Лайықұлы

Тлегенов  Жумабай  Жумаситович

Тукешева  Данара  Есенгельдиевна

Хамидуллин  Жакслык  Салакович

Шевченко  Татьяна  Александровна