Тасқала колледжініндегі аралық және қорытынды  аттестаттау өткізу туралы жоспар

2020-2021 оқу жылы аралық және қорытынды аттестаттау кестесі

 

1 курс №11 топ 1504000 - Фермер шаруашылығы

 

Пән атауы

мерзімі

Уақыты

Емтихан алушы

Ассистент

түрі

1

Қазақ әдебиеті

20 маусым

900-1100

Ж.Купболсынова

С.Адырова

Мазмұндама

2

Орыс тілі мен әдебиеті

22 маусым

900-1000

С.Адырова

Ж.Купболсынова

Диктант

3

Қазақстан тарихы

24 маусым

900-1200

М.Шайхиев

Д.Дуйсенгалиев

тест

4

Физика (терендетілген)

26 маусым

900-1200

Ж.Валиева

Б.Избанова

тест

 

2 курс №22 топ 0508000 - Тамақтануды ұйымдастыруды

 

Пән атауы

мерзімі

Уақыты

Емтихан алушы

Ассистент

түрі

1

Қазақстан тарихы

20 маусым

900-1100

М.Шайхиев

Д.Дуйсенгалиев

Тест

2

КМ 02 Пайдаланатын шикізаттын ерекшеліктерін ескере отырып, алғашқы аспазды өңдеуді орындау

22 маусым

900-1200

Р.Хайруллина

А.Салихова

Тест

3

КМ 03 Әртүрлі тәсілдерді пайдалана отырып, өнімдерді жылу мен аспаздық өндеуды орындау

24 маусым

900-1200

Р.Хайруллина

А.Салихова

Тест

 

3курс №31 топ 1504000 - Фермер шаруашылығы

 

Пән атауы

мерзімі

Уақыты

Емтихан алушы

Ассистент

түрі

1

КМ 07 Материалды білу білімдердің қолдана отырып, слесарлық жұмыстаррының орындау

15 маусым

900-1100

Н.Джубандыков

Т.Бакитов

Тест

2

КМ 08 Ауылшаруашылық машиналары мен автомобилдерінің электр және электронды жабдықтарын жөндеуін жүргізу

17 маусым

900-1200

Н.Джубандыков

Т.Бакитов

Тест

3

КМ 10 Автомобильді жөндеу және пайдалану

19 маусым

900-1200

Н.Джубандыков

Т.Бакитов

Тест

 

3курс №32 топ 1114000 - Дәнекерлеу ісі

 

Пән атауы

мерзімі

Уақыты

Емтихан алушы

Ассистент

түрі

1

ЖГП03 Дене тәрбиесі

25 желтоқсан

1500

Ж.Дүйсенов

А.Жубанышкалиев

Практикалық

2

ЖКП07 Материалтану

28 желтоқсан

1500

М.Мусин

Т.Бакитов

Тест

3

АП01 Арнайы технология

30 желтоқсан

1500

М.Мусин

Т.Бакитов

Тест

 

10 ай №1 топ 1403000 – Ішкі санитарлық – техникалық құрылғыларды, желдеткіштерді және

инженерлік жүйелерді монтаждау және пайдалану

 

Пән атауы

мерзімі

Уақыты

Емтихан алушы

Ассистент

түрі

1

КМ 01 Электр доғасын дәнекерлеу және кесу

4 мамыр

900-1100

М.Мусин

Т.Бакитов

Тест

2

КМ02 Газ жалынымен дәнекерлеу

6 мамыр

900-1200

М.Мусин

Т.Бакитов

Тест

3

КМ03 Аргон ортасында дәнекерлеуі

10 мамыр

900-1200

М.Мусин

Т.Бакитов

Тест

 

10 ай №2 топ 1401000 – Ғимараттары мен құрылымдарды салу және пайдалану

 

Пән атауы

мерзімі

Уақыты

Емтихан алушы

Ассистент

түрі

1

КМ02 Тас жұмыстарының технологиясы

27 сәуір

900-1100

Н.Сундетбаев

А.Қанат

Тест

2

КМ03 Құрастыру жұмыстарының технологиясы

29 сәуір

900-1200

Н.Сундетбаев

А.Қанат

Тест

3

КМ04 Бетон жұмыстарының технологиясы

30 сәуір

900-1200

Н.Сундетбаев

А.Қанат

Тест

 

Қорытынды аттестаттау

 

Пән атауы

топ  №

мерзімі

жауапты

түрі

1

Қорытынды аттестаттау

22

26 маусым

Б.Латиева

Практикалық

2

Қорытынды аттестатта

31

26 маусым

К.Мухамбетжанов

Практикалық

3

Қорытынды аттестатта

32

26 маусым

М.Сагидуллин

Практикалық

4

Қорытынды аттестатта

1

30 маусым

Т. Бакитов

Практикалық

5

Қорытынды аттестатта

2

26  маусым

А.Қанат

Практикалық