Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2009 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 425 бұйрығына
32-қосымша

Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің м.а.
2007 жылғы 23 қазандағы
№ 502 бұйрығымен
бекітілген

     

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссия отырысының біліктілік беру туралы (жинақ) хаттамасы

 

Білім алушыларды қорытынды аттестаттау жөніндегі комиссия мәжілісінің
№ 1  "26" маусым 2020ж.  
Х А Т Т А М А С Ы

 

Батыс Қазақстан облысының         әкімдігі білім басқармасының

«Тасқала колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны

(техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі ұйымдардың аты)

 

Мамандық 1504000  «Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)»

Біліктілік 150406 2 «Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы-машинист


Комиссия төрағасы Кемешев Султан Кисимович - «Кемешев С.К.» шаруа                  қожалығының басшысы                                                                                                  (тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)
Комиссия мүшелерi Мусенов Нариман Дуйсекешович «Луч» шаруа қожалығының басшысы

(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)

Бакитов Таңатар Куандықович - Тасқала колледжінің аға шебері

(тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы)

 

Оқушылардың курс бойынша үлгерімінің қорытындысын, өндірістік мінездемесін, біліктілік (сынақ) жұмыстары қорытындысын және білім деңгейін қарап, комиссия

Қаулы етті:

 

  1. Тізімде көрсетілген оқушыларға біліктілік бекітілсін және диплом (куәлік) берілсін.

 

Тегі, аты, әкесінің аты

Біліктілік емтиханында алған баға

Бекітілген мамандық және біліктілік (санат)

1

Бержанов  Манас  Амангалиевич

3 (қанағат)

ІІІ (үшінші)

2

Жубанов  Даниель  Асланович

3(қанағат)

ІІІ (үшінші)

3

Камидуллин  Қайнолла  Камидулаұлы

4(жақсы)

ІІІ (үшінші)

4

Мақсотов  Еркебұлан  Жанатұлы

3(қанағат)

ІІІ (үшінші)

5

Намазов  Манарбек  Меңдіғалиұлы

4(жақсы)

ІІІ (үшінші)

6

Серікқалиев  Бекзат  Серікқалиұлы

4(жақсы)

ІІІ (үшінші)

7

Реймбаева Жайна Тлегенқызы 

4 (жақсы)

ІІІ (үшінші)

8

Смагулов  Кенжебек  Карасаевич

3(қанағат)

ІІІ (үшінші)

9

Уразалиева  Жасмин  Қайсарқызы

3(қанағат)

ІІІ (үшінші)

10

Утепов  Даурен  Орынгалиевич

3(қанағат)

ІІІ (үшінші)

11

Ізбасар  Дулат  Махметұлы

3(қанағат)

ІІІ (үшінші)